tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

Kežmarská halová - 1. Kolo SP v halovej lukostreľbe16.1.2016

V polovici januára sa pod Tatrami konalo prvé kolo Slovenského pohára v halovej lukostreľbe. Takmer žiadny z našich strelcov nenašiel dostatok odhodlania k vycestovaniu tak ďaleko od tepla našich domovov. Dvaja odvážni tatkovia sa so svojimi ratolesťami predsa len rozhodli vycestovať do malebného mestečka plného občanov trvale opálených (OTO).Náš klub hájili dvaja študenti základnej školy v Suchej nad Parnou.

Matúško sa pochlapil, strelil si pekný osobáčik 531 bodov a vďaka tomu získal strieborné umiestnenie na stupni víťazov. Lea medzi staršími žiačkami nastrieľala 312 bodov a tesne si uchmatla bronz, nechýbalo veľa a bolo by to aj na striebro. Len tak ďalej.

Síce sme v Kežmarku nemali veľké zastúpenie, ale málokto môže povedať, že mal stopercentnú úspešnosť. Čo strelec, to cenný kov. Len tak ďalej detváky!M

User login