tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

Banskobystrický pohár, 3. kolo SP7.2.2015
Na 3. kolo do Banskej Bystrice vycestovala iba cca polovica našich strelcov. Niektorých skolila choroba, iných zase lenivosť, prípadne slabá strelecká forma. Ale deti a dorastenci šli hrdo brániť farby klubu.

Zastúpenie sme mali v troch kategóriách. Medzi chrobákmi bola Ester po prvej polovici na dostrel bronzu ale druhá polka jej nevyšla a tak s nástrelom 426 bodov skončila na 6. mieste. Matúš bol na tom po polovici horšie ale v druhej časti zamakal a takmer sa dostal na stupeň víťazov. Nastrieľal 477 bodov, čo mu stačio na 5. miesto, iba 10 bodov za tretím miestom. Vylepšil si ale osobák, takže aj tak dobre :)
Naša mladšia žiačka Lea sa tiež zlepšila. Nastrieľala 437 bodov, čo znamená jej nový osobný rekord. Skončila na 10. mieste. Medaila to teda nebola, ale hlavné je že napreduje.
Posledná kategória v ktorej sme mali medailové ambície boli juniori. Aspoň tam sa to teda podarilo. Vďaka Filipovi ale tentokrát nie, ten sa trápil. V druhej polke trocha zamakal ale 506 bodov mu stačilo iba na 5. miesto. Tomáš to mal pekne rozbehnuté, 274 bodov na polovicu. Potom ale prišiel out v 11. sade a to ho trocha vykoľajilo. Toto zaváhanie ho stálo zlato, ktoré mu ušlo o jediný bod. Dokázal ale vystrieľať striebro, o jediný bod pred tretím miestom. Takže jedinú medailu z BB nám zabezpečil Tomáš, začo mu patrí pocta vo forme medaile ktorú tam už dostal :)
My sa snáď v ďaľšom kole polepšíme :)

Suchá do toho!

User login