tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

Pohár primátora mesta Kežmarok - 4. kolo SP5-6.7.2014
V prvý júlový víkend sa konalo štvrté kolo SP vo vždy počasím výnimočnom Kežmarku. Zo Suchej tam vycestovalo 8 strelcov, bez strielajúceho kapitána Matúša ktorý mal reprezentačné povinnosti. Počasie bolo, ako som už písal vyššie na-pa-rá-du, o čom svedčia aj výsledky. Nech si každý spraví vlastný obraz o tom, ako to tam vyzeralo, keď zbadá čo sme nastrielali.

Chrobáci a medzi nimi naša Ester. S 434 bodmi sa kvalifikovala ako tretia a tretie miesto jej zostalo aj po elimináciách.
Medzi mladšími žiakmi sme mali zase raz dvoch zástupcov. Lea, vzhľadom k počasiu, nastrielala slušných 473 bodov. To jej stačilo na 5. miesto.
Adrián strelil trocha dosť pod svoj štandard. 522 bodov a druhé miesto. Lea si 5. miesto nechala aj po elimináciách, zato Aďo si polepšil a napravil svoju reputáciu ostrostrelca a skončil prvý.
Kadeti sa v Kežmarku tiež zapotili. Ale asi málo, keďze skončili obaja na chvoste. Tomáš s 525 bodmi štvrtý a Filip piaty s 506 bodmi. V elimináciách sa trocha pomenili, Tomáš nemal checkpoint a prepadol sa na piate miesto, Filip mal umbakarnu a dostal sa na tretie miesto.
Medzi mužmi to tiež, čo sa výsledkov týka, nebola žiadna sláva. Radim sa z našich kvalifikoval najlepšie. Na štvrté miesto mu stačilo 553 bodov. Andrej siedmy - 529 bodov a Michal desiaty - rovných 500 bodov. Matúš sa síce nezúčastnil ale figuruje na poslednom, trinástom mieste s nástrelom slabých 0 bodov. Radim si do eliminácii tiež zobral umbakarnu, možno aj dve. Prebojoval sa až do finále, kde už ale žiadnu umbakarnu nemal a preto skončil druhý. Aj tak pekne. Andrej s Mišom sa, ako už napovedá kvalifikácia, stretli spolu v prvom súboji. Tam bol úspešnejši naš novopečený Mišo, ktorého to tak nakoplo, že sa prebojoval až do malého finále. Tam ale nepochodil, takže 4. miesto pre Michala. Andrej na 9. až 12. mieste. Neviem presne, pretože aj keď sú tomu už takmer dva mesiace, výsledky stále nie sú zverejnené na stránke nášho zväzu. Applaus.
Sumár: krásne počasie, bohovské výsledky, super organizácia, prvé, druhé a dve tretie miesta.

Suchá do toho !

User login