tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

Cena Slávie Právnik - 2. kolo SP17-18.5.2014
Kde bolo, tam bolo, jeden studený a upršaný víkend, konalo sa druhé kolo Slovenského pohára v podmienkach vari nevídaných. V prvý deň súťaže, v sobotu, pretekali od nás iba Filip a Tomáš medzi kadetmi. Výsledky boli vyrovnané ale nakoniec sa Tomáš kvalifikoval na druhom mieste, o jeden bod za prvým a Filip bol štvrtý. Po prestávke strielali eliminácie a v bojoch o finále ťahali obaja za kratší koniec. Tretie miesto uchmatol nakoniec Filip a Tomáš skončil štvrtý.

V neďeľu sa už oteplilo. Teplota sa motala okolo 17 stupňov, dážď bol solídny, zato vietor celkom utíchol. Účasť bola slabá, viacerým sa asi nechcelo moknúť. Poďme k mladším žiakom. Adrián ukázal že sa vody nebojí a strelil si osobák, 602 bodov, čo mu bohate stačilo na prvé miesto v kvalifikácii. Lea vodu asi až tak nemusí a so 413 bodmi bola štvrtá. V eliminačkách po obedovej prestávke a "výbornej fazuľovej vraj polievke" a McDonalde sa nič nezmenilo a strelci si udržali svoje miesta z kvalifikácie. Adrián prvý, Lea zemiakovo štvrtá.
Chalani sa rozhodli že pridajú konkurenciu starším žiakom a ak sa podarí, spravia nový slovenský rekord na 2x50 metrov. Tak sa aj stalo. Tomáš ten starý prekonal a zapísal sa do dejín. Nový rekord - 628 bodov. Hip hip - hurá! Samozrejme to bolo prvé miesto v kvalifikácii. Filip sa trocha trápil ale aj tak s prehľadom druhý. Tu sa tiež stav po elimináciách nezmenil (to bude tým obedom). Takže Tomáš na stupni víťazov prvý a Filip druhý.
No a poďme k mužom. Tam sme mali zas a znova troch zástupcov. Spomedzi 13 strelcov bola takmer štvrtina našich :D Matúš si o pár bodov prekonal osobák, 633 bodov - prvé miesto. Radim si dal tiež osobák(aspoň myslím) 595 bodov- štvrté miesto. Andrej si osobák nedal, ale 560 bodov a slušné 7. miesto. Do osmičky prešli všetci traja, odtiaľ ale prešiel iba Matúš. Andreja aj Radima vyradili Jasovčania :-/ Matúš prešiel až do finále, kde ho ale porazil Miro Duchoň. Takže Matúš druhý, Radim šiesty a Andrej ôsmy.

Tešíme sa na ďalší pretek, najlepší v sezóne, do Jasova :) Suchá do toho !!

User login