tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

MSR mládeže - Viničné5.4.2014
V sobotu sme teda oficiálne zakončili halovú sezónu vo Viničnom. Naša mládež mala Majstrovstvá Slovenska.

Zastupovalo nás tu 5 strelcov. Určite sme mali aj ambície na titul :) Ester ako náš jediný "chrobák" strelila v kvalifikácii 402 bodov čo jej stačilo iba na posledné miesto. V elimináciách teda dostala podstatne silnejšieho súpera. Zato v súboji ukázala, že aj ona to vie. Nastrieľala pekné sady ale vždy jej chýbal bodík-dva na to aby ich vyhrala. Žiaľ, nepostúpila a to znamená 5. miesto pre Ester. Medzi mladšími žiakmi už boli naši dvaja, Lea a Adrián. Lea si strelila osobák, 451 bodov, ten predošlý prekonala o necelých 100 bodov :) Síce to stačilo iba na posledné 6 miesto, ale zaostala iba o niekoľko bodov. V elimináciách išla proti Fischerovej z Viničného, tam jej v každej sade jeden šíp "uletel" a bohužiaľ prehrala. Tak ako Ester, aj Lea skončila nakoniec piata. Adrián si udržal solídnu výkonnosť a strelil 529 bodov, 2. miesto. V elimináciách išiel prvé kolo bez boja a v druhom sa stretol s Fischerovou, aby pomstil Leu. To aj ako správny chlap urobil a vyhral bez milosti 6:0. Vo finále sa stretol s Erikom Hercegom, obávaným to súperom. Po prvej sade Adrián prehrával 0:2. Ale nestratil hlavu a fantasticky otočil. Za stavu 4:2 sme mu všetci držali palce, ale našťastie svoje, preto aj Adrián vyhral ako pán :) V spoločenskom dome vo Viničnom to vrelo, máme Majstra Slovenska :) Naší starší žiaci, Filip a Tomáš, sa celú sezónu držali na prvých dvoch miestach. Tak to bolo aj teraz, Tomáš s 517 bodmi na prvom a Filip s 511 bodmi na druhom mieste. Prvé kolo vyraďovačiek mali obaja voľný postup. V druhom kole sa na Filipa jeho súper vyhecoval (alebo bol Filip premotivovaný ) a zdolal ho 7:1. Hlavy sme si trieskali, jeden z našich favoritov vonku. Tento rok teda 8. miesto pre Filipa. Tomáš mal tiež namále, cez prvý súboj sa dostal až po rozstrele, kde po tom ako jeho súperka dala deviatku, strelil také x-ko že sa nám išli oči vyočiť. Infarktové stavy. O postup do finále sa musel pobiť s ďalšou strelkyňou nežnejšieho pohlavia. Bol to veľký nervák, za stavu 4:4 sme mu všetci fandili, ale jeho súperka proste mala svoj deň a vyhrala 6:4. Neskôr to aj vyhrala celé takže žiadna hanba :) "Vypadol" teda do boja o tretie miesto. Tam stretol Filipovho premožiteľa, zo začiatku nás trocha naťahoval ale potom pridal a vyhral 6:2. Takže tretie miesto pre Tomáša, ďalší kov z MSR do zbierky.

Konala sa aj súťaž družstiev. Naše bolo zložené z Adriána, Filipa a Tomáša. Poradie do pavúka sa žrebovalo a našim sa "pošťastilo", dostali Liptovský Mikuláš. Ten sa ukázal ako značne silný súper, po prvej sade 0:2 v neprospech našich. Chalani sa ale nedali zahanbiť, vyrovnali na 2:2. Potom sa síce snažili, strieľali fantasticky, ale súper mal vždy o nejaký ten bodík viac. Naši prehrali 6:2, ale dovolím si tvrdiť že proti hocikomu inému by vyhrali. Žiaľ, žreb nám neprial. Zástupca nášho klubu nemá šťastie v losovaní, nabudúce tam pošleme niekoho iného :) Mikuláš to nakoniec aj vyhral, takže naši vypadli s víťazom MSR družstiev. O rok už chalani spolu niečo vybojujú.

Gratulujeme strelcom k perfektným výkonom v celej sezóne. A teraz konečne tréningy vonku :) Suchá do toho !

User login