tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

7. kolo SP - Liptovský Mikuláš22.3.2014
V sobotu sa naši strelci zúčastnili posledného kola Slovenského pohára v halovej lukostreľbe. O finálnych umiestneniach mnohých našich strelcov bolo rozhodnuté už pred začiatkom tejto súťaže. Preto sme sa rozhodli, že Tomáš a Filip budú štartovať vo vyššej kategórii, nech si otestujú streľbu na redukovaný terč.

Medzi chrobákmi nás Ester znova nemohla zastupovať a keďže sa zúčastnila iba troch kôl SP, skončila na piatom mieste. V mladších žiakoch mal Adrián v SP už druhé miesto isté, preto mu o "nič" nešlo. V prvej polovici preteku to vyzeralo na ďalší osobák, ale v druhej polavil a nakoniec skončil na druhom mieste s nástrelom 521 bodov. Lea strelila 348 bodov a skončila na piatom mieste. Zisk tretieho miesta v SP jej ušiel iba tesne. Ak by Adrián vyhral tak by to tretie miesto mala, čo je škoda, ale snáď nabudúce :) Naši starší žiaci sa teda na chvíľu presunuli medzi kadetov. Tam sa ale nestratili. Po prvej polke bol Tomáš druhý a Filip tretí. Druhú polku ale Tomáš "nezvládol" a prepadol sa na štvrté miesto(519 bodov). Filip si teda polepšil na druhé(528 bodov). Ukázali, že výkonnostne sa dokážu vyrovnať aj starším strelcom :) No a medzi mužmi chalani tiež ukázali veľkú ofenzívnu silu pred Majstrovstvami Slovenska ktoré sa konajú už 29.3. :) Andrej si znova vylepšil svoj osobák, tentokrát dal 537 bodov a skončil na peknom 10. mieste. Do SP si pripísal prvý bodík :) Radim to mal pekne rozbehnuté ale druhá polka mu nevyšla podľa jeho predstáv. Dal 549 bodov a skončil na 7. mieste. V celkovom poradí SP to vyzerá na 8. miesto čo je perfektné :) Matúš bol po polovici preteku na prvom mieste ale nakoniec sa musel uspokojiť s druhým miestom, aj keď iba o bodík za prvým. Ale aj to mu stačilo na to aby sa stal víťazom Slovenského pohára v halovej lukostreľbe pre rok 2014! :)

Umiestnenia našich strelcov v SP v halovej lukostreľbe pre rok 2014: Ester Slámková - 5. miesto, Lea Nikodémová - 4. miesto, Adrián Putera - 2. miesto, Tomáš Cáder - 1. miesto, Filip Mihálik - 2. miesto, Matúš Hanzlík - 1. miesto, Radim Zitrický - 8. miesto, Andrej Putera - 17. miesto Super sezóna pre náš klub! Už len zostáva posunúť to na obec, aby sme mohli začať budovať strelnicu :) Suchá do toho !

User login