Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

6. kolo SP - Kežmarok

9.3.2014
V Nedeľu sa v Kežmarku konalo už 6. kolo SP v halovej lukostreľbe. Halová sezóna sa pomaly chýli ku koncu (konečne pôjdeme von :) ) a tak sa už rozhoduje o finálnych umiestneniach v SP.

Ester sa opäť nemohla zúčastniť a tak viacmenej prišla o šancu získať v celkovom hodnotení SP cenný kov. Medzi mladšími žiakmi nás opäť zastupovali Lea a Adrián. Lea nemala svoj deň, veľmi jej to nešlo, strelila 313 bodov a skončila na poslednom štvrtom mieste. O tretie miesto v SP bude musieť zabojovať v poslednom kole. Zamakáme a veríme že sa jej to podarí :) Adrián skončil suverénne na prvom mieste, znova si strelil osobák, tentokrát 537 bodov. Paráda, forma mu ku koncu sezóny pekne rastie :) Druhé miesto v SP má už isté. Medzi staršími žiakmi sa tiež rozhodovalo o celkovom umiestnení v SP. Filip potreboval vyhrať aby si udržal šancu na prvé miesto, ale po dvojtýždňovej pauze (týždeň prázdniny a týždeň lyžovačka) to proti takému súperovi ako je Tomáš, nie je jednoduché. Aj tak strelil ale pekný výsledok, 512 bodov je po dvoch týždňoch "nestrielania" super :) Tomášovi ale išla karta, dal 531 bodov, takže v Kežmarku Tomáš 1. a Filip 2. Takže SP pohár je pre nich rozhodnutý, Tomáš obhájil prvé miesto a Filip sa musí uspokojiť s druhým. Medzi mužmi za Suchú bojovalo klasické trio. Chalani to mali už zo začiatku pekne rozbehnuté. Andrej si znova trošička vylepšil osobné maximum a s nástrelom 520 bodov skončil na 12. mieste. Radim a Matúš sa až do konca súťaže naháňali o prvé miesto, takmer každú sadu sa vymenili, karty tam miešal aj Miro Duchoň z Jasova. Nakoniec sa z prvého miesta tešil Matúš (564 bodov), ktorému to do celkového hodnotenia SP veľmi pomohlo, druhé miesto tam má už isté, ale tiež môže skončiť aj prvý. Radim skončil tretí, a strelil si osobák 560 bodov. Forma mu tiež rastie takže sa na MSR máme na čo tešiť :)

7 strelcov - 3 osobáky - 5 medailí. Suchá do toho !!!