tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

3 kolo SP - Cena Slávie Právnik Bratislava2.2.2014
Na tretie kolo Slovenského pohára v halovej lukostreľbe vycestovalo z nášho klubu 6 strelcov. Naše dievčence nedorazili, respektíve ani nevyrazili, nepodarilo sa im totižto vyškriabať s autom na hlavnú cestu. Veru, cesty boli v nedeľu skvelé, namiesto zimných kolies sme mohli mať korčule :)

Zato ostatným strelcom sa darilo na výbornú. Adrián(mladší žiak) si dal osobáčik 523 bodov. V druhej polovici súťaže tak zamakal, že skoro dobehol prvého v ich kategórii. Skončil ale nakoniec druhý. Síce boli v kategórii len dvaja, ale s takým nástrelom by horšie neskončil aj keby ich tam bolo 10.

Medzi staršími žiakmi to bola klasika. Tomáš s Filipom sa pretekali kto dá viac (sem tam, aby bodový rozdiel nebol veľký, aj kto dá menej :) ) a podelili sa o prvé dve priečky. Tomáš s 504 bodmi prvý a Filip s 501 bodmi druhý. Tesnotka :)

No a medzi mužmi sa naši traja mušketieri držali tiež dobre. Andrej išiel do súťaže s kľudom Angličana a celkom mu to sypalo. Tiež si strelil osobák 516 bodov a skončil na 15. mieste. Radim si síce osobák nestrelil, ale stále si drží svoj štandard. Tentokrát strelil 539 bodov a skončil na 9. mieste. No a Matúš zabojoval o medajlové umiestnenia. Päť sád pred koncom strácal na druhé miesto 8 bodov, ale v tých posledných sadách strelil 146 bodov zo 150 a vyrovnal bodový rozdiel. Žiaľ, mal o jednu desiatku menej ako Boris Baláž ktorý teda uchmatol druhé miesto a náš strelec sa musel uspokojiť aj s tretím :) Tiež si strelil osobáčik 559 bodov, so stratou 3 body na prvé miesto. 6 strelcov - 4 medaile :) SUCHÁ DO TOHO !

User login