tile_image
Podporte náš klub darovaním dvoch percent z dane.
Ďakujeme!
Stiahnite si tlačivo tu

2. kolo SP - Memoriál Karola Noskoviča - Viničné18.1.2014
Na 2. kolo Slovenského pohára ktoré sa konalo vo Viničnom bolo z našeho klubu prihlásených celkovo 9 strelcov, ale bojovať o poháre išlo nakoniec "iba" 7. V kvalifikácii sa našim celkom zadarilo. Ester medzi chrobákmi, aj keď chorá, nastrielala slušných 460 bodovo zo 600 a umiestnila sa na štvrtom mieste. Lea a Adrián súťažili medzi mladšími žiakmi. Lea zatiaľ iba na druhej súťaži v tejto kategórii, strelila celkovo 327 bodov, ale ukázala zlepšenie keď v druhej polovici strelila o 45 bodov viac ako v prvej :) Žiaľ, bolo to na posledné ôsme miesto. Adrián mal aj lepšie dni, ale strelil pekných 472 bodov a v kvalifikácii sa umiestnil na 6 mieste. Medzi staršími žiakmi naši chalani Filip a Tomáš ukázali dominanciu, keď skončili na prvom a druhom mieste. (Filip - 519 bodov, Tomáš - 499 bodov) Medzi mužmi sa naši strelci Radim a Matúš držali stále pri sebe, ale nakoniec Radim strelil o 2 body viac :) Radim siedmy, Matúš ôsmy.

V elimináciách to boli nervy. Ester nakoniec vybojovala tretie miesto, takže spokojná odchádzala domov s pohárom. Lea a Adrián mali veľmi silných súperov, Leu vyradil "Talent roka 2013" Erik Herceg, Adriána strelec z Rakúska. Nabudúce sa im zadarí viac :) Filip a Tomáš si prebojovali cestu až do finále kde v tesnom a peknom súboji vyhral nakoniec Tomáš 6:2, keď poslednou sadou s nástrelom 29 bodov porazil Filipa, ktorý si strelil 28 bodov. Medzi mužmi sa našim darilo. Radim dostal v prvom kole denne strieľajúceho Mira Duchoňa, od našich kamarátov z Jasova :) Za stavu 4:4, keď sme všetci Radovi držali palce ( nie že by sme to Mirovi nepriali, ale klub je na prvom mieste), rozhodovali čiary a Radova tesná desiatka mu to vyhrala. V ďaľšom kole Rado čelil Mirovmu mladšiemu bratovi Jurovi, ktorý ho chladnokrvne pomstil a Rado žiaľ vypadol. Matúś v prvom kole dostal "Strelca roka 2013" Vlada Hurbana jr. Ale ani taký titul na našeho strelca nestačil, Matúš vyhral 7:1 a išiel ďalej. Ďalší súper Jozef Baláž bol asi najtuhší oriešok, súboj sa dostal až k rozstrelu. Náš strelec mal ale o niečo lepší zásah, takže postúpil do TOP4. Tam ho čakal súboj s Rakúskym strelcom. Prvý set vyhral Rakušan, ale potom ho Matúš nekompromisne poslal do súboja o tretie miesto :) Vo finále sa náš strelec stretol s premožiteľom Radima, Jurom Duchoňom. Matúš si ale išiel bez rešpektu pre svoj cieľ, yeah :) Prvá sada 30 bodov, druhá tak isto, v tretej stačilo aj 28. Výsledok 6:0.

Sumár: Ester 3. miesto, Lea 8 .miesto, Adrián 6. miesto, Tomáš 1. miesto, Filip 2. miesto, Matúš 1. miesto, Radim 8.miesto


Gratulujeme! :) Suchá do toho

User login